MITROVIĆ DOBIO ROĐENDANSKO ČUDO: Šest minuta Fulamu dovoljno za neverovatnu pobedu (FOTO/VIDEO)

16. 09. 2022. u 22:43 >> 22:59

FUDBALERI Fulama u 8. kolu gostovali su Notingem Forestu, u neverovatnoj utakmici na "Sigi granudu" slavio je gost rezultatom 3:2 iako meč nije najbolje počeo po Aleksandra Mitrovića i drugare.

МИТРОВИЋ ДОБИО РОЂЕНДАНСКО ЧУДО: Шест минута Фуламу довољно за невероватну победу (ФОТО/ВИДЕО)

Pred sam duel Fulam je Aleksandru Mitroviću na društvenim mrežama čestitao 28. rođendan, a saigrači su se potrudili da ga najbolji srpski napadač proslavi u radosti.

Nije dobro počelo po ekipu Marka Silve Već je u 11. minutu Tauvo Avonji upisao pogodak.

Tradicija i statistika nisu na strani Fulama kada londonski klub prvi primi gol, ali sve je u drugom poluvremenu uspeo za samo šest minuta da preokrene tim sa "Krejven kotidža".

Keni Tete je u 54. minutu poravnao rezultat. Iskoristili su gosti šok domaćina te je u 57. minutu Tete proigrao Žoaa Palinju za preokret.

Nije ni to bilo sve, našao se u ulozi asistenta i Palinja, a cela akcija krenula je fantastičnim proigravanjem Aleksandar Mitrović, a golom krunisao Harison Rid.

Popustila je gostujućim dafanzivcima koncentracija, a Luis O'Brajan postavio je konačnih 3:2.

Podsetimo, Fulam je prvi put slavio na strani u prethodna sedam gostovanja.

Standings provided by SofaScore LiveScore

BONUS VIDEO:  POBEDNIČKA PARADA "KRALjEVA": Fudbaleri Reala na ulicama Madrida proslavili 14. titulu prvaka Evrope