„BELI“ JOŠ BEZ POBEDE Sloga nije uspela da savlada Mačvu 1929 na svom terenu
Ni posle petog prvenstvenog kola Srpske lige „Zapad“ fudbaleri Sloge iz Kraljeva ne znaju za pobedu.
G.Šljivić
U trećoj utakmici ove sezone pred svojim navijačima na Gradskom stadionu „beli“ su ostvarili i treći remi odigravši samo 1:1 (1:1) protiv fenjeraša Mačve 1929 iz Bogatića.
Goste je u vođstvo doveo Stanić već u 2. minutu, dok je u 38. minutu Budai doneo Kraljevčanima izjednačenje i postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.
G.Šljivić
U narednom, 6. kolu Sloga putuje u Čačak na komšijski megdan Borcu, dok će Mačva ugostiti Tutin.
Preporučujemo
MUKE ZA ATAMANA! Jedan od najboljih zbog povrede propušta meč sa Olimpijakosom
08. 06. 2026. u 19:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
HAOS PRED MUNDIJAL! Zmije opkolile kamp reprezentacije Švajcarske
Haos pred početak Mundijala. Zmije su opkolile kamp reprezentacije Švajcarske, a igrači ne kriju strah i nezadovoljstvo.
08. 06. 2026. u 16:50
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)