KAD SIN SAVETUJE OCA: Karlo Ančeloti otkrio ko je kumovao pobedi Reala protiv Almerije

16. 08. 2022. u 17:20

KARLO Ančeloti je "alfa" Real Madrida, ali je izgleda Davide Ančeloti "omega" prvaka Španije i Evrope.

КАД СИН САВЕТУЈЕ ОЦА: Карло Анчелоти открио ко је кумовао победи Реала против Алмерије

Legendarni italijanski stručnjak je sinoć vodio svoj tim do trijumfa u gostima protiv Almerije (2:1), a preokret posle vođstva domaćina na poluvremenu režirali su Benzema u 61. i David Alaba u 75. minutu.

Austrijanac se na terenu pojavio kao rezervista samo 30 sekundi pre pobedonosnog gola, koji je postigao skidanjem paučine iz gornjeg desnog ugla, iz sjajno izvedenog slobodnog udarca.

Ančeloti je odmah posle utakmice priznao da je ovaj detalj čist "izum" njegovog sina, inače pomoćnika Davidea, koji mu je pre tog prekida sugerisao da Alaba odmah uđe na teren i šutira ka golu.

- Kod nas je hijerarhija takva da je Benzema prvi, a Kros drugi izvođač prekida. Alaba je sa klupe pošao ka terenu i preneo poruku mog sina. Poslušali su ga i sada možemo samo da se radujemo golu za pobedu i osvojenim bodovima - otkrio je stariji Ančeloti za španske medije.

BONUS VIDEO: Petrić: Čestitate mi na pobedi golom u 95 minutu... Hvala