LUDNICA NA KIPRU! Partizan dobio rivala: Penal-lutrija odredila put crno-belih

26. 07. 2022. u 20:27

OČI navijača Partizana ovog utorka bile su uprte ka utakimci drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona izmeđi Midtjilanda i AEK-a iz Larnake.

ЛУДНИЦА НА КИПРУ! Партизан добио ривала: Пенал-лутрија одредила пут црно-белих

Kiprani su prvi došli do prednosti na ovom susretu i to na veliko zadovoljstvo svojih navijača u 9. minutu utakmice. Imad Faraž centrirao je odlično sa oko 16 metara, da bi njegovu milimetarski preciznu loptu potom dočekao Viktor Olatudži i smestio je u mrežu rivala.

Međutim, delirijum na Kipru splasnuo je samo nekoliko minuta kasnije. Igrao se 12. minut kada je Midtjiland zapretio iz svog najjačeg oružja - prekida.

Korner sa desne strane terena, koji je izveo Anderson, a posle kojeg je Dalskard uspeo da pronađe put do mreže.

Nakon 120 minuta rovovske borbe u izuzetno teški, sparnim uslovima rezultat je bio 1:1, baš kao i nedelju dana ranije u Danskoj, ali su domaći fudbaleri nakon drame dva puta pogodili okvir gola s bele tačke.

Nakon penal lutrije, u kojoj je kao pobednik izašao danski vice-šampion, sada je sve jasno.

Protivnik Partizana u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope biće AEK iz Larnake, dok će skandinavci nastaviti da sanjaju snove o učešću u najkvalitetnijem klupskom takmičenju.

"Parni valjak" će prvo putovati na Kipar, gde će četvrtog avgusta odmeriti snage sa AEK-om, dok se revanš igra nedelju dana kasnije u Beogradu.

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA – 2. KOLO (REVANŠI)

BONUS VIDEO: Radonjić zapevao, oduševio saigrače

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44