UMESTO DERBIJA, DEBAKL ČUKE: TSC se prošetao Banovim brdom

09. 07. 2022. u 22:53

UTAKMICA Čukarički - TSC pre početke prvog kola Mocart Bet Superlige Srbije imala je epitet derbija uvodne runde, ali ekipa iz Bačke Topole se pobrinula da to ne bude.

УМЕСТО ДЕРБИЈА, ДЕБАКЛ ЧУКЕ: ТСЦ се прошетао Бановим брдом

Izabranici Žarka Lazetića su protunjali Banovim brdom i ako se po jutru dan poznaje biće ovo sjajna sezona za njih. Oni su slavili kao gosti sa 4:1.

U prvom poluvremenu viđen je jedan gol koji je bio delo Gorana Antonića. Domaćin se trgao i izjednačio u 53. minutu preko Spasojevića, ali to bilo kratkog dana pošto je TSC ubrzo ponovo poveo zahvaljujući Stojiću.

Gosti su do kraja utakmice još dva puta zatresli mrežu golmana Mićovića, a strelci su bili Banjac i Stanojlović.

Čukarički u drugom kolu gostuje Novom Pazaru, dok u Bačku Topolu stiže Javor koji je večeras ubedljivo poražen do Partizana.