KAKAV ŽREB! Novak Đoković može da igra derbi već na startu turnira u Ženevi!
NOVAK Đoković iznenadio je odlukom da nastupi na turniru iz serije 250 u Ženevi koji se igra neposredno pred početak Rolan Garosa. On je u međuvremenu saznao protivnike za nadmetanje u Švajcarskoj.
FOTO: Tanjug/AP
Srbin je kao prvi nosilac slobodan u prvom kolu, dok bi u drugom ljubitelji tenisa mogli da gledaju pravi klasik.
Naime, najbolji igrač na planeti odmeriće snage u drugoj rundi sa boljim iz duela Janik Hanfman - Endi Mari. Jasno da bi duel sa Britancem privukao dosta pažnje, s obzirom na to da su on i Nole u prošlosti vodili velike borbe na terenu.
Ukoliko osvajač 24 grend slem preskoči prvu prepreku, u četvrtfinalu bi mogao da igra sa šestim nosiocem Talonom Grikspurom. Potencijalni protivnik u polufinalu bi trebalo da mu bude Tejlor Fric.
Ako Đoković dođe do finala, tamo bi mogao da ga sačeka Kasper Rud, ukoliko i on savlada sve rivale. Vredi istaći da je Norvežanin eliminisao Novaka u polufinalu Monte Karla.
Podsetimo, turnir u Ženevi na programu je od 19. do 25. maja.
BONUS VIDEO: "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima
Preporučujemo
VELIKO IZNENAĐENjE! Novak Đoković doneo odluku pred Rolan Garos koju niko nije očekivao
17. 05. 2024. u 16:41
PARTIZAN U KVALIFIKACIJAMA ZA LIGU ŠAMPIONA: Crno-beli pobedili Čukarički i osvojili drugo mesto u Superligi (VIDEO)
17. 05. 2024. u 20:32 >> 19:36
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)