SUPERLIGA: TSC uzeo bod u Novom Pazaru

05. 11. 2021. u 21:25

NOVI Pazar i TSC odigrali su utakmicu u kojoj nije bilo pobednika - 1:1 u 16. kolu Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА: ТСЦ узео бод у Новом Пазару

I jedni i drugi dugo čekaju na prvenstveni trijumf. Domaćinu ovog susreta je ovo bio sedmi meč u kome nisu osetili slast pobede, dok je tim iz Bačke Topole u nizu od sedam mečeva u kojima nije slavio.

Novi Pazar je bio ekipa koja je bolje otvorila susret. Igrao se 12. minut kada je Bojan Čečarić pogodio mrežu rivala. To je ujedno bio i ishod prvog poluvremena.

Gosti su uspeli da dođu do izjednačenja u 68. minutu zahvaljujući rezervisti Stefanu Vukiću. Do kraja utakmice promene rezultata nije bilo, pa su timovi morali da se zadovolje bodom.

Inače, identičnim rezultatom završen je i prvi meč dana koji su odigrali Voždovac i Čukarički.

Novi Pazar nakon ovog meča ima 10 bodova i nalazi se na poslednjem 15. mestu na tabeli, dok je TSC na šestoj poziciji sa 22 boda.

BONUS VIDEO: Koreografija navijača Zvezde pred meč sa Midtjilandom