PSŽ JAČI BEZ MESIJA: Parižani preokrenuli protiv šampiona, o ovome će se pričati danima

29. 10. 2021. u 22:54

FUDBALERI PSŽ slavili su protiv aktuelnog šampiona Lila. Gosti su na Parku Prinčeva imali prednost 1:0 na poluvremenu, ali su "sveci" na kraju slavili 2:1.

ПСЖ ЈАЧИ БЕЗ МЕСИЈА: Парижани преокренули против шампиона, о овоме ће се причати данима

Bolji je Lil bio u prvom poluvremenu. Iskoristili su u 31. minutu jednu od šansi, Jilmaz je proigrao Davida koji je gostima doneo vođstvo. Tim poluvremenom završeno je prvo poluvreme.

Na poluvremenu je Maurisio Poketino odlučio da zameni zemljaka Lionela Mesija, a legenda Barselone sigurno ne pamti kada je na poluvremenu napustio igru. Umesto njega ušao je u igru Mauro Ikardi.

Zaigrali su domaći znatno bolje. Markinjos je u 74. minutu odreagovao odlično na dodavanje Di Marije.

Bivši kapiten Barselone nije se proslavio, ali je slavu pokupio drugi Argentinac, Di Marija  je u 88. minutu na proigravanje Nejmara postavio konačnih 2:1.

Lionel Mesi nije tako ni u četvrtom meču za novi tim uspeo da u domaćem prvenstvu zatrese mrežu.