ZVEZDA UBEDLJIVA U VEČITOM DERBIJU: Crveno-beli kadeti raspucani protiv Partizana

09. 10. 2021. u 13:26

MLADI fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su slavili proti Partizana sa 5:2 u derbiju Kadetske lige Srbije.

ЗВЕЗДА УБЕДЉИВА У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Црвено-бели кадети распуцани против Партизана

Crveno-beli su bili bolji rival na utakmici koja je odigrana na pomoćnom terenu stadiona "Rajko Mitić".

Domaćin je već posle 13 minuta vodio sa 2:0, a oba pogotka postigao je Šljivić. Ipak, crno-beli su preko Mirčetića uspeli da smanje i sa golom zaostatka odu na odmor.

Zvezda je već u prvom minutu drugog poluvremena povećala prednost preko Miladinovića. Na 4:1 je povisio Vukićević sa bele tačke u 59. minutu. Potom je Mirčetić drugi put pogodio za Partizan u 64. minutu. Konačan rezultat utakmice postavio je Cvetković pet minuta pre kraja.

Crvena zvezda je prva na tabeli sa 24 boda, dva više od Vojvodine koja tek treba da odigra utakmicu devetog kola, dok je Partizan četvrti sa 18.

BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda