JUVENTUS KONAČNO POBEDIO: "Stara dama" upisala prvi trijumf u Seriji A

Č. V.

22. 09. 2021. u 20:57

FUDBALERI Juventusa konačno su upisali prvu pobedu u Seriji A ove sezone. "Stara dama" je savladala Speciju u gostima sa 3:2 u petom kolu.

ЈУВЕНТУС КОНАЧНО ПОБЕДИО: Стара дама уписала први тријумф у Серији А

Tim Masimilijana Alegrija je dobro otvorio susret, pošto je Moize Kin u 25. minutu zatresao mrežu domaćina.

Vođstvo kluba iz Torina nije dugo trajalo, jer je izjednačenje domaćinu doneo Emanule Đasi u 33. minutu. To je ujedno bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Samo navijaču Juventusa znaju kako su se osećali u 49. minutu kada je mladi Francuz Janis Antist doveo Speciju do preokreta.

Ipak, novi krah i neuspeh za goste sprečili su Federiko Kijeza i Matijas de Liht koji su svojim pogocima uspeli da donesu prvi trijumf torinskim crno-belim.

Juventus je pobeda iz opasne zone. Sada zauzima 12. mesto na tabeli sa pet bodova, dok je Specija 18. sa četiri.

BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda