SVILAR ŽELI DA NAPUSTI BENFIKU: Reprezentativac Srbije kreće u potragu za novim klubom
SRPSKI golman i član Benfike Mile Svilar želi da napusti Benfiku. Izvesno je da će se to desiti najkasnije do juna 2022. godine.
Foto: EPA-EFE/ANTONIO COTRIM
Novopečeni reprezentativac Srbije je tek treća opcija u timu iz Lisabona. Prednost pre njega imaju Odiseas Vlahodimos i Helton. Zbog toga je odlučio da potraži novu sredinu.
Novi klub može već da izabere u januaru, pošto mu ugovor ističe na kraju sezone, kada može besplatno da pređe.
Portugalski mediji piši da Svilar već gleda mogućnosti koje mu se otvaraju i da će početkom sledeće godine potpisati za drugi klub.
Talentovani čuvar mreže je na "La Luž" stigao 2017. godine iz Anderlehta, takođe bez obeštećenja, ali nije uspeo da se izbori za veću ulogu, iako je kao tinejdžer imamo sjajan debi u Ligi šampiona.
(B92)
Preporučujemo
NIŠTA OD SP ZA KLUBOVE? Japanci odustali od organizacije, FIFA traži novo rešenje
08. 09. 2021. u 15:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)