KRALJEVČANI TRAŽE PRVE BODOVE: Sloga dočekuje Budućnost
U NAREDNOM kolu Srpske lige Zapad Sloga iz Kraljeva odigraće utakmicu protiv Budućnosti iz Arilja na domaćem terenu.
Foto: G. Šljivić
Posle tri sušna kola na startu ovogodišnje Srpske lige Zapad, fudbaleri Sloge iz Kraljeva nadaju se da će predstojećeg vikenda uspeti da konačno ostvare pobedu i osvoje prve ovosezonske bodove.
U goste "belima" na Gradski stadion stiže Budućnost iz Arilja, a početak meča zakazan je za 16.30.
U isto vreme u komšiluku, u vrnjačkom selu Podunavci, domaći Real ugostiće Slobodu iz Užica i pokušati da zabeleži i drugi trijumf u srpskoligaškom rangu takmičenja.
BORBA ZA SKUDETO SE ZAHUKTAVA: Inter ne sme sebi dozvoliti novi "kiks", ali Boginja provincije se neće predati bez velike borbe
POSLE teških poraza u poslednjim mečevima, Inter i Atalanta pokušaće da se vrate na pobednički kolosek u velikom lombardiskom derbiju Serije A koji će od 15 časova biti odigran danas na "Đuzepe Meaci".
14. 03. 2026. u 07:20
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)