VELIKA UVREDA NOVAKU ĐOKOVIĆU: Da li je moguće da su organizatori OI ovo uradili?!
NEĆE po dobrom Novak Đoković pamtiti završnicu Olimpijskih igara 2020 godine.
Foto: D. Dozet, Tanjug/AP
Najbolji teniser u istoriji "belog sporta" poražen je u polufinalu od Aleksandra Zvereva, potom je ostao bez brzonze u duelu sa Pablom Karenjom-Bustom.
Povrh svega morao je da se povuče iz borbe za medalju u miks dublu koji je igrao sa Ninom Stojanović.
Kao što smo do sada navikli, Novakov poraz koriste mnogi kako bi se naslađivali, a malo ko je očekivao tako nešto od organizatora Olimpijskih igara.
Mnogi će reći da je samo u pitanju pogrešan tajming, kada je Novak ostao bez medalje Olimpijske igre su se na društvenim mrežama podsetile radovanja Rodžera Federera nakon osvajanja zlata u dublu. Slučajnost ili ne, sigurno je da je tajming za ovakvu objavu morao biti bolji.
Preporučujemo
VIKTOR TROICKI: Bio sam protiv da Novak učestvuje u dublu, on je to želeo!
29. 07. 2021. u 20:30
ĐOKOVIĆ UTUČEN NAKON PORAZA: Novak izašao pred kamere, rekao par reči i otišao (VIDEO)
30. 07. 2021. u 16:51
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (5)