STRAHOVIT POČETAK SEZONE MARKA NIKOLIĆA: Lokomotiva nastavlja sa pobedama, pao i gradski rival!

31. 07. 2021. u 21:11

DVE pobede u isto toliko utakmica na startu Premijer lige Rusije za moskovsku Lokomotivu koju sa klupe predvodi Marko Nikolić.

СТРАХОВИТ ПОЧЕТАК СЕЗОНЕ МАРКА НИКОЛИЋА: Локомотива наставља са победама, пао и градски ривал!

Srbin je nastavio na početku sezone gde je stao okončanjem prošle. Lokosi su savladali CSKA iz Moskve u velikom gradskom derbiju, bilo je 1:2 (1:1).

Već u 18. minutu domaćin je stigao u prednost preko Kristijana Bistrovića iz slobodnog udarca, fantastično je hrvatski fudbaler pogodio mrežu golmana Giljermea.

Ipak, samo četiri minuta je trajala njihova radost, pošto je Smolov uspeo da izjednači rezultat u 22. minutu utakmice.

Lokomotiva je u nastavku meča konačno stigla do prednosti u 60. minutu utakmice, tada je strelac bio Žemaletdinov.