VLAHOVIĆ DAO SEDAM GOLOVA ZA POLUVREME: Dominacija Srbina kakva se retko viđa, Fiorentina razbila niželigaša (VIDEO)

25. 07. 2021. u 19:46

SRPSKI fudbaler Dušan Vlahović uradio je nešto o čemu će se pričati. Naime, on je uspeo da postigne sedam golova za poluvreme.

ВЛАХОВИЋ ДАО СЕДАМ ГОЛОВА ЗА ПОЛУВРЕМЕ: Доминација Србина каква се ретко виђа, Фиорентина разбила нижелигаша (ВИДЕО)

Fiorentina je u prijateljskoj utakmici pregazila niželigaša Folinji rezultatom 11:0, a Vlahović je izdominirao u drugom poluvremenu, kada je i ušao u igru.

Tek što je ušao, Vlahović je odmah dao dva gola, u 46. i 47. minutu, a potom nastavio da rešeta u 55, 69 (penal), 71, 78. i 80. minutu.

Preciznije sjajni napadač je u razmaku od 35 minuta postigao sve golove, i vest se brzo proširila društvenim mrežama.

Inače, srpski reprezentativac je veoma tražen ovog leta - najveće interesovanje je pokazao Totenhem, ali uprava "viole" neće da ga pusti za manje od 60.000.000 evra.