KAIRAT PREKINUO ZVEZDIN NIZ: Prvi poraz crveno-belih nakon 39 mečeva
PORAŽENI su od Kairata 2:1 u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, ali više od samog rezultata crveno-bele boli i način.
FOTO: FK Crvena zvezda
Izgubili su golom u 80. minutu bivšeg fudbalera Partizana Makija Banjaka i u revanšu će morati da nadoknade gol manjka ako misle da izbore verovatni duel sa Šerifom u 3. kolu.
Bio je to prvi poraz tima Dejana Stankovića posle tačno devet meseci.
Poslednji put se dogodio 22. oktobra na gostovanju Hofenhajmu u Ligi Evrope – 2:0.
Od tada do danas Crvena zvezda je samo u zvaničnim utakmicama odigrala 39 utakmica bez podginute glave, uz samo osam remija i čak 31 pobede.
Pritom, osvojivši "duplu krunu" u Srbiji, uz proleće u Evropi i eliminaciju od Milana zbog gola u gostima.
(B92)
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)