ŠOK NA EURO 2024! Redar povredio kapitena Španije, neizvestan za finale?!
Fudbalska reprezentacija Španije plasirala se u finale prvenstva Evrope, u Minhenu su savladali Francusku sa 2:1, a nakon meča je došlo do ozbiljnog incidenta koji se na kraju nije dobro završio po kapitena crvene furije.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, jedan od redara je pokušao da uhvati navijača koji je uleteo na teren i tom prilikom je uklizao Morati, koji je kasnije šepajući i uz bolnu grimasu otišao u svlačionicu.
Morata se držao za koleno, a postoji šansa i da je došlo do ozbiljnije povrede, koja bi ga mogla koštati učešća u finalu šampionata Starog kontinenta.
Preporučujemo
HAOS NA EURO 2024: Holanđani preživeli pravi pakao, otkazali konferenciju za medije
09. 07. 2024. u 20:55
ZVEZDA MOŽE DIREKTNO U OSMINU FINALA LIGE EVROPE: Na njoj je da pobedi Seltu, a za ostalo ćemo videti...
Crvena zvezda u četvrtak uveče dočekuje Seltu na "Stadionu Rajko Mitić" (21.00) u jednoj od ključnih utakmica ligaške faze Lige Evrope, u trenutku kada je borba za plasman u nokaut rundu izuzetno zgusnuta. Srpski šampion se nalazi na 11. mestu sa 13 osvojenih bodova, dok su gosti iz Galicije tri pozicije niže sa samo bodom manje.
29. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)