NISU NI SLOVENCI NAIVNI: Evo šta su navijači Slovenije radili po Minhenu pred meč sa Srbijom (VIDEO)

Дарко Николић
Darko Nikolić

20. 06. 2024. u 11:39

Srbija i Slovenija igraju meč 2. kola Evropskog prvenstva u fudbalu, a pred taj duel na EURO 2024 brojni navijači Slovenije došli su u Minhen.

НИСУ НИ СЛОВЕНЦИ НАИВНИ: Ево шта су навијачи Словеније радили по Минхену пред меч са Србијом (ВИДЕО)

FOTO: Novosti

Poput Srba, i oni su u jednom momentu čučnuli, a zatim je na komandu - usledilo gromoglasno navijanje.

Pogledajte i sami kako je to izgledalo:

 

Kada igra Srbija

Fudbalska reprezentacija Srbije igra na minhenskoj Areni dvaput: najpre ovog četvrtka, 20. juna, od 15 sati, protiv Slovenije, te 25. juna, od 21, protiv Danske.

Ako vas Evropsko prvenstvo u fudbalu zanima, pratite šampionat svakodnevno na posebnoj stranici portala "Novosti" posvećnoj EURO 2024. Jer već sada tu vas očekuje obilje zanimljivog, ali i važnog materijala.

Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.

08. 12. 2025. u 15:15

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)