ANA RODILA TADIJU: Golman Predrag Rajković dobio drugog sina
GOLMAN fudbalske reprezentacije Srbije Predrag Rajković postao je otac po drugi put.
Foto Instagram/rajkovic__ana
Njegova supruga, manekenka Ana Rajković, rodila je preksinoć sina, i srećnu vest podelila na društvenim mrežama.
- Rodio se Tadija - napisala je Ana na insta-storiju, pored slike iz bolnice na kojoj drži novorođenče.
Odmah se i čuvar mreže francuskog Remsa oglasio na društvenim mrežama.
- Hvala ti živote na još jednom prelepom anđelu. Volim vas - napisao je Predrag.
Foto Ata images
Prijatelji i porodica su odmah čestitali srećnim roditeljima i pokazali mami da proslavljaju Tadijino rođenje uz šampanjac. Ana i Predrag su u julu prošle godine dobili prvog sina Relju.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (1)