UKRALI SU DEDIN LEŠ: Slavna glumica potvrdila glasine
AMERIČKA glumica Dru Barimur (45) šokirala je javnost kada je u jutjub-emisiji Hot ones potvrdila višedecenijsku glasinu da je telo njenog dede, slavnog glumca Džona Barimura, ukradeno iz mrtvačnice za poslednju žurku.
Foto EPA
Leš su ukrali Džonovi prijatelji, filmska zvezda Erol Flin, komičar Vilijam Klod Filds i pesnik Sadakiči Hartman, nedugo nakon što je preminuo 29. maja 1942, umotali ga i naslonili na sto za poker.
"To je istina, nadam se da će moji prijatelji učiniti isto za mene.
Smrt dolazi sa toliko tuge, ali moja želja je da svi budu veseli i slavljenički raspoloženi, na nekoj zabavi", ispričala je Dru.
Preporučujemo
NEPRAVILNOSTI, KO IH NEMA: Salma Hajek bez fotošopa, pravo lice glumice
12. 08. 2020. u 11:55
RAZOTKRIVENA TAJNA: Kako Dženifer Aniston izgleda mlado iako ima 51. godinu
10. 08. 2020. u 12:17
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)