SLAVICA ĆUKTERAŠ MORALA U BOLNICU: Evo šta joj se desilo
NEDUGO posle oporavka od kovida 19, pevačica Slavica Ćukteraš ponovo je, nakratko, morala u bolnicu.
Foto ATA images
Folkerka je zbog gnojne angine završila u Urgentnom centru. Iz predostrožnosti je, kako je rekla, bila u kovid-ambulanti, ali je ubrzo puštena na kućno lečenje, uz terapiju antibioticima.
- Kada su mi stigli nalazi, pokazalo se da imam gnojnu anginu. Odmah sam dobila antibiotike, a kako je temperatura rasla, nisam smela da rizikujem, pa sam otišla u Urgentni - objasnila je Slavica na "Instagramu".
- Hvala mnogo divnom osoblju koje me hospitalizovalo i svima vama koji pitate za moje zdravlje.
Mnogobrojni pratioci su se ekspresno oglasili i poželeli sve najbolje pevačici. Među njima je i njena koleginica Rada Manojlović:
- Draga Slavice, žao mi je što te i ovo snađe taman kad si se malo oporavila, ali, sve će biti u redu. Budi jaka, želim ti brz oporavak.
Preporučujemo
PLjUŠTE ČESTITKE: Slavlje u domu Nataše Bekvalac - pevačica podelila radosne vesti
17. 03. 2026. u 09:11
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (1)