NENAD BLIZANAC: Na početku karijere brat i ja smo znali svega 17 pesama (FOTO)
JANUAR je mesec u kojem se osvrćemo na prethodnu godinu i podvlačimo crtu.
FOTO: Prinvatna arhiva
Folk pevač Nenad Blizanac Jovanović i te kako ima razloga za radost. Godinu 2024. pamtiće po svom prvom solističkom koncertu u MTS dvorani. To mu je dalo vetar u leđa da u novoj godini nastavi punom parom. Ugledavši na svog brata Peđu Blizanca, rešio je da svoju vernu publiku obraduje novim pesmama.
FOTO: Prinvatna arhiva
Kako spadamo među retke narode koji novu godinu dočekuju dva puta, za mnoge izvođače na domaćoj sceni to je prilika za više posla. Nenad se prisetio jedne anegdote sa početaka karijere kada je zajedno nastupao sa jednojajčanim bratom blizancem, Peđom Jovanovićem.
- Rado se setim naše prve nove godine koju smo svirali sa bendom. Imali smo 16 godina i repertoar od jedva 17 pesama koje smo vrteli celu noć u krug. Ljudi su se odlično provodili i nisu primetili da se muzika vrti u krug - rekao je Nenad za "Večernje novosti".
FOTO: Prinvatna arhiva
Otkako nastupa solo, repertoar čine njegove pesme kao i numere iskusnijih kolega bez kojih je dobar provod nezamisliv.
- Uvek svoj nastup otvaram svojom pesmom "Kuća" a zatvaram u većini slučajeva Džejovom "Sunce ljubavi“ - zaključio nam je popularni blizanac, koji novo druženje sa publikom najavljuje 17. januara u „Miloševom konaku“.
Preporučujemo
Bio je njena velika ljubav: Vesna je ovaj hit posvetila poznatom pevaču
20. 04. 2026. u 08:16
Ne zaboravite... Tea Tairović okovana dijamantima poslala snažnu poruku (FOTO)
19. 04. 2026. u 21:20
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)