POVLAČIO SAM SE ZBOG ANKSIOZNOSTI: Filip Mitrović o izazovima koje je prolazio tokom svog života i karijere (FOTO/VIDEO)
PEVAČ Filip Mitrović objavio je novi album „33“, koji je delom i sam napisao, a isti predstavlja prekretnicu u njegovom radu.
Foto: Miodrag Marković/Đorđe Jovičić
Filip je odlučio da se u potpunosti posveti stvaranju muzike koja je emotivna, iskrena i oslobođena svih komercijalnih pritisaka. Pesme poput „Ne pričam nikom o tebi“ i „Ožiljci“ već su naišle na pozitivne reakcije publike, što mu daje potvrdu da je na pravom putu.
Foto: Miodrag Marković/Đorđe Jovičić
- Moj život nikada nije zavisio od toga da pravim muziku koja se trenutno traži. Borio sam se sa anksioznošću i često sam osećao potrebu da se povučem kako bih zaštitio sebe. Muzika mi je postala način da pronađem mir i smisao - istakao je Filip za "Večernje novosti" na početku razgovora.
Foto: Miodrag Marković/Đorđe Jovičić
Druga pesma sa albuma pod nazivom “Uloga” objavljena je pre nekoliko dana. Kroz spot koji je sniman u prirodi, kroz vetrove i kise, tamu i svetlost. Filip nam je dočarao melanholiju između bola i pomirenja i konačnog prihvatanja trenutka kada shvatate da onaj koga volite odlazi od vas.
- Svaka pesma na ovom albumu ima posebnu priču i deo je mene. Nije mi cilj da stvaram hitove koji će trajati jedno leto. Želim da moja muzika ima dušu i da dopre do ljudi na dubljem nivou.
Foto: Miodrag Marković/Đorđe Jovičić
Filip dodaje da sada veruje u sebe više nego ikada pre i da mu je san da za nekoliko godina, posle albuma „33“, održi svoj prvi solistički koncert, kojim bi obeležio 15 godina na sceni.
- Ovo što radim sada je moj način da podelim deo svog sveta s publikom. Verujem da će oni koji vole kvalitetnu i emotivnu muziku to prepoznati - zaključio nam je pevač.
Novi album „33“ je prilika da publika upozna Filipa Mitrovića u njegovom najzrelijem i najautentičnijem izdanju do sada – umetnika koji se bori za mir, autentičnost i muziku koja dolazi iz srca.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)