PRVI PUT JE IZGUBILA IGRU: Nemanja Gudelj podelio reakciju Anastasije Ražnatović
NEMANjA Gudelj se trudi da u svakom momentu udovolji svojoj izabranici.
Foto: Printskrin Instagram
Anastasija i Nemanja odlučili su da svoje ljubavno gnezdo sviju u Sevilji, ali dolaze i u Beograd u posetu Ražnatovićima.
Foto: Printskrin instagram
Važe za jedan od najharmoničnijih mladih parova na estradi, njihove svađe su vrlo retke i u najtežim trenutcima bodre jedno drugo. Nemanja je sada rešio da podeli sa pratiocima kako izgleda kada je Anastasija ljuta.
Foto: Printskrin Instagram/nemanjagudelj
Ovo je stariji snimak kada su igrali društvenu igru Uno. Anastasija je izgubila.
Nemanja joj se smejao, a Ražnatovićeva je bila razočarana zbog gubitka u igri, pa ga je tužno i pomalo ljuto gledala.
- Jedini put kad sam izgubila - napisala je u objavi pevačica, a snimak je izazvao smeh mnogima.
BONUS VIDEO:
THE BEST OFF | Sa zvezdama na ti | Br. 21
Preporučujemo
PRVI PUT U ULCINjU: Ceca Ražnatović svojom pojavom oduševila sve prisutne (FOTO/VIDEO)
31. 07. 2023. u 18:10
UMETNIČKA SAM DUŠA: Andreana Čekić progovorila o svom hobiju pored muzike (FOTO/VIDEO)
29. 07. 2023. u 18:15
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)