PEVAČICA SE PREVIŠE OPUSTILA: Zbog opasnog poteza preti joj oduzimanje dozvole? (FOTO)
PEVAČICA Ljupka Stević novim snimkom bahaćenja šokirala je javnost.
Foto: ATA images
Naime, ona je snimila Instagram priču na kojoj je prikazala koliko je brzo vozila na auto-putu. U jednom momentu vozila je preko 200 km/h.
S obzirom na prekršaj koji je pevačica napravila, pored novčane kazne, preti joj i velika šansa da joj se oduzme dozvola na određen vremenski period.
Foto: Printskrin/Instagram
Kazne za prekoračenje prosečne brzine:
- od 181 km/h do 200 km/h – sledi novčana kazna od 20.000 do 40.000 dinara, 6 kaznenih poena i primena mere zabrane upravljanja vozilom u trajanju od 3 meseca.
- od 201 km/h do 220 km/h – sledi novčana kazna od 100.000 do 120.000 dinara, 14 kaznenih poena i primena mere zabrane upravljanja vozilom u trajanju od 8 meseci.
(SD)
BONUS VIDEO: JEDNOM NIJE BILO DOVOLjNO: Dara Bubamara ponovo zasvirala frulicu
Preporučujemo
TO MI JE PRIORITET: Jana Todorović o karijeri, vaspitanju ćerke i porodičnom životu (VIDEO)
22. 03. 2023. u 08:00 >> 00:20
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)