RAZVEO SE SIN DULETA SAVIĆA: Posle 12 godina Uroš i Tijana stavili tačku na brak
SIN Duleta Savića, Uroš i njegova supruga Tijana, razveli su se posle dvanaest godina braka. Odlučili su da se sporazumno razvedu, što su i učinili pre tri meseca.
Foto: Instagram/ticasavic
Uroš i Tijana imaju ćerku, a njihova skladna zajednica poslednjih godinu dana nije tekla onako kako su želeli, pa su stavili tačku na svoju ljubav. Na društvenim mrežama su i dalje njihove zajedničke fotografije, i sada već uspomene iz bračnog života, što i dokazuje to da su ostali u dobrim odnosima.
Važili su za jedan od najskladnijih parova, a u javnosti se ipak nisu eksponirali, već su privatan život čuvali za sebe.
Dule Savić je prilikom gostovanja u emisiji na Kurir televiziji, rekao da ceni i poštuje obe snajke - Tijanu i Mirku Vasiljević, koja je već godinama s njegovim sinom Vujadinom Savićem i imaju četvoro dece.
- Obe su sjajne. Ne mogu ih razdvojim. Cenim i jednu i drugu. Nikada se svojoj deci nisam mešao u život u tom smislu niti imam nameru. Obe su mi podarile unuke koje obožavam i sa kojima supruga i ja uživamo - izjavio je u emisiji.
Uroš je od brata Vujadina stariji deset godina. Ima privatni biznis, dok je Tijana poznato televizijsko lice.
Situaciju nije želela da komentariše i samo je kratko poručila:
- Neću da komentarišem privatan život - rekla je Tijana za "Kurir".
BONUS VIDEO: MIRKA ĐUSKA, PA RASTURA: Glumica 10 dana od porođaja igra na proslavi
Preporučujemo
MIRKA VASILjEVIĆ PROGOVORILA O ZLOSTAVLjANjU: Deca su mi govorila da sam glupa i loša
26. 11. 2021. u 10:53
"SRPSKA SE TRUBA S KOSOVA ČUJE" ZA POBEDNIKA MATEJU: Oboren rekord na Gazivodama - Stotine mladića i devojaka plivalo za Časni krst (VIDEO)
PLIVANjE za Časni krst održano je tradicionalno na jezeru Gazivode. Ovogodišnji pobednik je Mateja Kasalović.
19. 01. 2026. u 13:55
KALINKA JE IMALA 14 GODINA KAD JE BRUTALNO UBIJENA: Otac 30 godina istraživao zločin, svi ga smatrali ludim - prava istina je šokirala svet!
ANDRE Bamberski je penzioner, a tri decenije života je posvetio razotkrivanju smrti svoje ćerke.
19. 01. 2026. u 13:58
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)