PRE PEVANJA BAVILA SE OVIM POSLOM: Tijana Dapčević je počela da zarađuje još u srednjoj školi
PEVAČICA Tijana Dapčević već godinama je prisutna na estradi, međutim malo ko zna da se pre nego što je uplovila u muzičke vode bavila voditeljskim poslom.
Foto Instagram/tijana.dapcevic
Tijana je, naime, još u tinejdžerskim danima radila kao voditelj na radiju u čemu je bila veoma uspešna.
- Još sam bila u 4. razredu srednje škole... Desilo se da moje drugarice iz škole dođu na ideju da ja odem u tu radio stanicu da uzmem te neke karte koje je naša drugarica osvojila gratis za neku žurku i kažu meni da ja idem jer sam ja najslobodnija - prisetila se Tijana.
- Odem u tu radio stanicu, dođe čovek da mi da karte i ja krenem tu sa njim u priču i on mi kaže "Bože kako imaš divan glas, 'ajde da uđeš da snimiš džinglove". Ja tu stanem pred mikrofon i krenem da pričam i ne mogu da se zaustavim i tu se ja u stvari zarazim sa medijima. Jedno vreme sam zarađivala od toga, to mi je bio glavni izvor zarade.
Nakon radija, Tijana je počela da radi i na televiziji kao voditelj, a potom je počela da se bavi pevanjem.
(Blic)
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)