RAZBOJNICI DANIMA PRATILI SEVERINU: Novi detalji pljačke - tipovali stan, sprejom isprskali kamere

DVA MASKIRANA razbojnika upali su pre dva dana u stan pevačice Severine Kojić, koji se nalazi u hrvatskoj prestonici, a sad su isplivali novi detalji slučaja o kom bruji ceo region.

РАЗБОЈНИЦИ ДАНИМА ПРАТИЛИ СЕВЕРИНУ: Нови детаљи пљачке - типовали стан, спрејом испрскали камере

Foto: Instagram/ severina

Lopovi su tada pokupili sve vredne stvari koje je pevačica imala u stanu. U stan su ušli nepoznati ljudi i vezali kućnu pomoćnicu, te ubrzo pobegli u nepoznatom pravcu, dok su provalnici danima pratili pevačicu i čekali da napusti svoj dom.

Sumnja se da je Severinin stan bio tipovan, a lopovi su u penthaus upali kad je Kojićka izašla iz stana i zajedno sa svojim menadžerom Tomicom Petrovićem otišla na sastanak.

Lopovi su sprejom isprskali video-nadzor na zgradi prekoputa Severinine, dok je kamera na pevačicinoj zgradi bila pod čudnim uglom, piše gorepomenuti list. Inače, ceo taj kvart je pokriven kamerama, pa se policija uzda u snimke kao pomoć u rasvetljavanju ovog slučaja.

(Alo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GDE TI JE LJUBAVNICA?! Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: Pet godina mlađa