UZDARJA POVODOM DANA ZVORNIKA: Povelja ministru Šeraniću
POVELjA grada Zvornika ove godine biće uručena ministru Alenu Šeraniću, Zlatna medalja „Stanko Nikolić“ dr Peri Pajkanoviću, Srebrna medalja „Stanko Nikolić“ Jovanki Sandić, Jovani Domuz i Dragi Gajiću, a Bronzana medalja „Stanko Nikolić“ Čedi Ostojiću, Muji Tuliću i Milanki Cvjetinović.
Foto: V. Mitrić
Zahvalnice će biti dodeljene Snježani Kovač, Staki Petrović, Planinarsko-ekološkom udruženju „Korak“ i Planinarskom društvu „Mladost“
Gradonačelnik Zvornika Zoran Stevanović, ocenjujući odluku o dodeli nagrada i priznanja povodom Dana grada, naglasio je da „pažnja treba da se usmeri na one ljude koji ne žive od javnog rada, ali je sva njihova aktivnost u slobodno vreme usmerena na dobrobit ovog divnog grada i kraja“.
- Tu, pre svega, mislim na dobrovoljne davaoce krvi i na oba planinarska udruženja koja su prva dva koja žele da se spoje - rekao je gradonačelnik.
- Pokazali su nam da se ne treba deliti po svaku cenu. Treba videti šta su oni vlastitim radom do sada uradili na saniranju i pretvaranju zdanja u planinarski dom, kao i na uređenju staze koja ide od gradske kapije prema Đurđevgradu.
A za ministra Šeranića, jednog od laureata, Stevanović kaže da je bio na usluzi gradu u prethodnim godinama koje su bile teške zbog pandemije, borio se za sve ljude na ovim prostorima i zajedno sa Vladom Republike Srpske izborio da značajna sredstva budu usmerena za rekonstrukciju i dogradnju bolnice.
BONUS VIDEO - BRZIM VOZOM STIGAO U SREMSKE KARLOVCE: Patrijarha Porfirija dočekali bajkeri i fijakeri
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)