POSVAĐALI SE I IZVUKLI PIŠTOLJE: U pucnjavi u Mineapolisu ubijene dve osobe

U PUCNjAVI u centru Mineapolisa ubijeno je dvoje ljudi, a ranjeno još osam, saopštila je policija rano jutros.

ПОСВАЂАЛИ СЕ И ИЗВУКЛИ ПИШТОЉЕ: У пуцњави у Минеаполису убијене две особе

Foto: Printskrin

Među 10 žrtava bilo je pet muškaraca i pet žena, objavila je policijska uprava u nizu tvitova.



Dvojica muškaraca su umrla, a još jedan se nalazi u bolnici u kritičnom stanju, navodi je policija. Ostalih sedam ranjenih zadobilo je povrede koje nisu opasne po život.

Niko nije uhapšen.

Portparol policije Džon Elder rekao je da su pucnjava uzrokovala dvojica muškaraca koji su se posvađali, izvukli puške i počeli dapucaju, prenela je lokalna TV.

- Red je u potpunosti uspostavljen na mestu događaja i okolnim mestima- navodi se u saopštenju policije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GURNUO ME JE I OTERAO KUĆI Goca Lazarević doživela stravično poniženje na veselju, na nju nasrnuo muškarac - Trčala sam i plakala