ZABRINJAVAJUĆE: U Italiji raste broj zaraženih korona virusom
U Italiji je u poslednja 24 sata od korona virusa zaraženo 1.210 osoba,.
Foto: EPA
Time se potvrđuje da u toj zemlji raste broj inficiranih, saopštile su večeras tamošnje vlasti i dodale da je porast zaraženih povezan sa godišnjim odmorom i letnjim zabavama.
U subotu je broj novozaraženih bio 1.071, u petak 947, u čevrtak 845 i u sredu 642.
Područje Milana beleži najveći broj inficiranih (239), slede područja Rima (184) i Venecije (145).
Italijansko Ministarstvo zdravlja saopštilo je da je u poslednja 24 sata sedam osoba umrlo od korona virusa, a od početka epidemije 35.437.
Test na korona virus od sada je obavezan za građane koji se vraćaju iz Španije, Grčke, Hrvatske i Malte.
Preporučujemo
NAKON KRATKOG PREDAHA: Ponovo raste broj zaraženih virusom korona u Italiji
10. 08. 2020. u 01:13
ITALIJANSKI PREDSEDNIK: Sloboda ne znači da možemo slobodno zaraziti druge
31. 07. 2020. u 15:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)