PROFESOR SAKS OBJASNIO KOD TAKERA: Tramp razume da Ukrajina nije sposobna da pobedi na bojnom polju
AMERIČKI predsednik Donald Tramp jasno razume da Ukrajina nije sposobna da pobedi na bojnom polju, ali njegova želja za mirnim rešenjem ima mnogo protivnika, rekao je američki ekonomista Džefri Saks u intervjuu novinaru Takeru Karlsonu.
Foto: Tanjug/AP
- Predsednik Tramp jasno razume da je ovo propalo... Ukrajina ne može pobediti na bojnom polju... To je veoma tačan pogled predsednika Trampa na situaciju - kazao je Saks.
Prema Saksu, rat ima mnogo pristalica, a sistem u Sjedinjenim Državama funkcioniše na takav način da „ratna mašinerija stalno dobija na zamahu“.
Preporučujemo
PROFESOR DžEFRI SAKS: Neophodno je odmah zaustaviti izraelsku agresiju na Iran
17. 06. 2025. u 16:00
KAC UPOZORIO IRANSKOG VRHOVNOG VOĐU: "Hamnej će završiti kao Sadam Husein"
17. 06. 2025. u 12:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)