SNAŽNA EKSPLOZIJA ODJEKNULA NA AERODROMU GETVIK U LONDONU
SNAŽNA eksplozija odjeknula je danas na aerodromu Getvik u Londonu.
Foto: Printskrin
Nekoliko trenutaka kasnije u plamenu se našao jedan automobil.
Na društvenim mrežama su objavljeni uznemirujući snimci. Na njima se vidi kako automobil počinje da se dimi dok čeka na izlaznoj rampi, pre nego što se zapalio i potpuno nestao u plamenu.
Automobil je u potpunosti uništen u požaru. Na snimku se mogu čuti jezive eksplozije, preneo je The Mirror.
Požar je u međuvremenu ugašen dolaskom vatrogasaca na lice mesta. Dva vatrogasna vozila iz Vatrogasne i spasilačke službe Zapadnog Saseksa intervenisala su na terenu.
Jedan svedok opisao je događaj kao "traumatičan".
- Bilo je prilično traumatično jer je požar bio ogroman. Ljudi su vrištali dok su gume eksplodirale, zvučalo je kao eksplozije ili pucnji. Video sam sve. Vozilo je stalo kod rampe i počelo da se dimi. Čovek iz kombija britanskog auto-moto kluba izašao je sa protivpožarnim aparatom, ali nije uspeo da ugasi dim. Dim se pretvorio u plamen, a onda je automobil potpuno planuo. Stub pored vozila takođe je počeo da gori - rekao je svedok koji je želeo da ostane anoniman.
Čovek, koji je bio na sedmočasovnom presedanju i izašao napolje da udahne svež vazduh, veruje da je vozač uspeo da pobegne iz zapaljenog automobila.
- Vatrogasna služba aerodroma reagovala je na požar vozila ispred parkinga kod Severnog terminala danas popodne. Požar je sada ugašen. Pristup automobilima ka Severnom terminalu bio je privremeno obustavljen dok smo rešavali incident, ali je sada ponovo otvoren - naveo je portparol aerodroma Getvik.
(Telegraf.rs)
Preporučujemo
TINEJDžER IZBODEN NA SMRT U ZAPADNOM LONDONU: Privedena dva maloletnika
06. 04. 2025. u 18:45
MOSKVA UPOZORAVA NA POSLEDICE: Zapad razmatra angažovanje NATO-a u Ukrajini
03. 04. 2025. u 09:42
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)