OGLASIO SE PRINC VILIJAM: Govorio o beskućnicima, pa pomenuo suprugu Kejt
DOK ceo svet spekuliše da je brak princa Vilijama i njegove supruge Kejt u krizi, oglasio se i sam princ, i donekle stavio tačku na govorkanja.
Foto: EPA
Naime, princ je hvalio rad svoje supruge sa malom decom, a tokom konferencije na kojoj je učestvovao.
Vilijam se pridružio sastanku lokalne koalicije Homewards Sheffield u Galeriji Milenijum u Južnom Jorkširu kako bi razgovarao o načinima za okončanje beskućništva.
Kada je izvršna direktorka gradskog veća Šefilda Kejt Džozef pokrenula temu detinjstva, Vilijam je odmah pomenuo uspeh Kejtinih projekata.
- Tim stvarima se bavi moja žene, ona bi trebalo da je sada ovde - rekao je nasmejno Vilijam podižući ruke uvis.
Princ je stigao u Šefild automobilom i prošetao se zimskom botaničkom baštom.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: LAVINA EMOCIJA - Nikolija Jovanović na promociji okupila celu estradu
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)