SIJARTO: Lideri EU sukob u Ukrajini tretiraju kao kompjutersku igru
MAĐARSKI ministar spoljnih poslova Peter Sijarto rekao je da većina lidera zemalja Evropske unije sukob u Ukrajini tretira kao kompjutersku igru.
Foto: Profimedia/Shutterstock/Ilustracija
Mađarski diplomata je ovo rekao tokom kongresa vladajuće partije Fides.
Prema Sijartu, većina evropske političke elite je poludela.
Sijarto je pozvao na početak pregovaračkog procesa između Rusije i Ukrajine, a takođe je naglasio da snabdevanje ukrajinske vojske oružjem produžava sukob.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
RUSIJA NE MOŽE BITI PORAŽENA: Evropa traži način da Kijev započne pregovore sa Moskvom
18. 11. 2023. u 16:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)