JOŠ JEDAN SLUČAJ VANDALIZMA U KOLOSEUMU: Devojčica urezivala ime na drevnoj građevini, preti velika novčana kazna (VIDEO)
JEDNA tinejdžerka iz Švajcarske, stara 17 godina, uhvaćena je kako urezuje svoje ime na rimskom Koloseumu.
Foto: Tviter/@Agenzia_Ansa
Ona je uhvaćena na delu kada ju je video lokalni turistički vodič, koji je devojku uspeo da snimi telefonom dok je upisivala svoje početno slovo N, prenosi britanski Indipendent.
To je treći put za poslednjih nekoliko meseci da su turisti na taj način skrnavili Koloseum - prvi je to učinio par iz Velike Britanije, a zatim i nemački turista.
Turistički vodič, koji je snimio devojku, rekao je da je to prvi put da je snimio tu vrstu vandalizma.
- Za šest godina video sam desetine, ima i onih koji otkidaju delove zida. Jednom su me čak pljunuli jer sam grdio jednog dečaka - rekao je on za italijanski Masađero.
Nakon što je prijavio tinejdžerku, nju i njene roditelje ispitala je policija, a oni bi mogli da plate kaznu do 15.000 evra.
BONUS VIDEO: ZALEPILI SE NA AERODROMSKU PISTU - Klimatski aktivisti protestovali u Hamburgu
Preporučujemo
AJDE TATA VIŠE! Hit scena u Noletovom boksu - vidite reakciju malog Stefana na najduži gem na Vimbldonu (FOTO)
16. 07. 2023. u 18:15 >> 18:18
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (1)