KOMŠIJE NE GUBE NADU: Pogledajte scene iz Kohaseta - molitva za Anu Volš (VIDEO)
AMERIČKI gradić Kohaset potresen je vestima o nestanku njihove sugrađanke Ane Volš.
Foto: Printskrin/ilustracija
Mali obalski grad potresen je vešću koja je dobila i međunarodnu pažnju s obzirom na to da je Ana iz Srbije, objavio je Boston25news.
Zbog toga je juče u 16 časova i 30 minuta održano molitveno bdenje. Cela zajednica se pomolila za Anu i njenu porodicu.
Snimci jučerašnje molitve objavljeni su na Tviteru, a među prisutnima su bile i Anine prijateljice Nataša i Pamela.
Iako je tada u Kohasetu duvao vetar i temperatura bila niska, na desetine Aninih sugrađana se okupilo kako bi prisustvovalo molitvi.
Oko pedesetak stanovnika Kohaseta molilo se za Anu i njeno troje dece.
Okupljeni na gradskom trgu naveli su da ne gube nadu.
Podsetimo, Ani Volš se izgubio svaki trag u noći između 31. decembra i 1. januara.
Njen suprug Brajan Volš prijavio je njen nestanak tek tri dana kasnije. Istragom je utvrđeno da je on opstruisao istragu, a u podrumu kuće pronađeni su tragovi krvi i krvav nož. Takođe, na smetlištu su pronađene krvave krpe i tepih, te američka policija sumnja na najstrašniji scenario. Brajan Volš se nalazi u istražnom zatvoru, gde čeka epilog istrage.
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)