PUCNJAVA KOD AUTOBUSKE STANICE U MOSTARU: Jedna osoba ranjena, policija uhapsila osumnjičenog
JEDNA osoba je ranjena iz vatrenog oružja u pucnjavi koja se dogodila u Mostaru, nakon čega je policija uhapsila osumnjičenog.
Foto: Jutjub/Pogled Ba
Portparol MUP-a Ljudevit Marić rekao je da je do pucnjave iz vatrenog oružja došlo oko 17 sati u blizini autobuske stanice.
- Jedna osoba je iz vatrenog oružja zadobila prostrelne rane u predelu donjih ekstremiteta te je vozilom Hitne medicinske pomoći prevezena u mostarsku bolnicu kako bi joj se ukazala pomoć i utvrdio stepen zadobijenih povreda - kazao je Marić.
Ističe da je nakon pucnjave jedna osoba uhapšena i da se nad njom provodi kriminalistička obrada.
(Klix.ba)
BONUS VIDEO: DESILO SE PRE 36 GODINA - Hrabar potez Milutina zbog kog je dobio nagradu Večernjih novosti
Preporučujemo
TRAGEDIJA: Ovo je mladić koji je poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Zenice (FOTO)
21. 10. 2022. u 22:29
PRE MASAKRA U ŠKOLI UBIO MAJKU, BRATA I SESTRU: Novi detalji jezivog zločina u Kanadi
ZAMENIK komesara Kraljevske kanadske konjice (RCMP) za Britansku Kolumbiju Dvejn Mekdonald izjavio je da je do pucnjave u srednjoj školi u Tambler Ridžu, u kojoj je prema poslednjim podacima, poginulo 10 osoba, došlo u utorak oko 13.20 po lokalnom vremenu i da je policija po dolasku zatekla osumnjičenog mrtvog u školi.
12. 02. 2026. u 07:29
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)