EKSPLOZIJA TOKOM NAUČNOG EKSPERIMENTA: Povređeno je 18 ljudi, uključujući 10 dece (VIDEO)
OSAMNAEST osoba, među kojima je desetoro dece starosti od tri do 13 godina, povređeno je u eksploziji na festivalu nauke u severoistočnoj Španiji.
Foto: TviterPrintskrin/@Ariel_Reittel
Do nesreće je došlo tokom eksperimenta u Domu kulture u katalonskom gradu Đironi, prenose lokalni mediji pozivajući se na vlasti i portparola bolnice.
Tokom eksperimenta na festivalu, koji je organizovao Univerzitet u Đironi, posuda sa tečnim azotom eksplodirala je pred publikom od 200 do 300 ljudi.
Okupljeni nemaju opekotine, ali je većina povređena delovima metalne kante koja je eksplodirala.
Kako prenose španski mediji, u eksploziji ima i teško povređenih.
BONUS VIDEO:
SEĆANjE: Pavle Vujisić nije završio glumu, ali mnogima je mogao da bude profesor
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
RASKID PREKO TELEFONA: Bivši dečko Ane Ivanović nije podneo što ga je ostavila
01. 10. 2022. u 10:58 >> 11:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)