HOTELI I RESTORANI U BEČU PONOVO RADE: Noćni klubovi i diskoteke ostaju zatvoreni

20. 12. 2021. u 11:04

U BEČU je danas okončano jednomesečno epidemiološko zaključavanje ugostiteljskih objekata, pa vakcinisani i izlečeni od korone mogu ponovo da posećuju kafiće, kafane, restorane.

ХОТЕЛИ И РЕСТОРАНИ У БЕЧУ ПОНОВО РАДЕ: Ноћни клубови и дискотеке остају затворени

Foto: Tanjug

Ugostiteljski objekti će moći da rade uz skraćeno radno vreme do 23 sata.

Zbog predbožićnog perioda trgovcima je dozvoljeno da rade i u nedelju, što je svojevrstan presedan.

Noćni klubovi i diskoteke ostaju zatvoreni do daljeg.

Međutim, za Novu godinu ugostiteljskim objektima ukinuto je ograničenje radnog vremena, pa bi to noćni klubovi mogli da iskoriste za jednodnevno otvaranje.

Pošto u Austriji virolozi očekuju širenje omikron soja, ne isključuje se mogućnost da je ovo otvaranje samo kratkog daha i da bi moglo predstojati i peto zaključavanje od početka pandemije.

BONUS VIDEO:

NEREDI U NEMAČKOJ: Sukob policije i pripadnika "Antife"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

MEČ SEZONE U GRACU: Pobeda vodi Zvezdu u nokaut fazu Lige Evrope!