PRONAĐENA NESTALA CESNA: Kraj potrage za hrvatskom letelicom

Новости онлајн

30. 05. 2022. u 11:15

HRVATSKA kontrola leta je tokom jučerašnjeg dana obavestila Operativni centar civilne zaštite da je avion tipa "cesna" nestao severno od Rakovice, a hrvatski mediji javljaju da je avion pronađen danas nešto ispred 11.00 časova, prenose hrvatski mediji.

ПРОНАЂЕНА НЕСТАЛА ЦЕСНА: Крај потраге за хрватском летелицом

Foto: Printscreen/Jutjub

- Imamo pronalazak - javio je jedan tim letača koji dronom pretražuje šire područje Brončanca. Javljeno je to preko radio-veze u bazu, a tome su svedočili reporteri "Jutarnjeg lista" koji su na tom terenu s drugom ekipom letača.

U bazu su javljene i tačne koordinate lokacije.

- Vidim delove repa, krila i kabine - rekao je letač koji je našao avion.

Na terenu je trenutno oko 340 ljudi, brojka je u odnosu na jutro značajno narasla - imamo 190 članova HGSS-a, stotinak pripadnika policije, 30 vatrogasaca, tu su i lovci, civilna zaštita, javlja "Jutarnji list".

Podsetimo, avion je nestao juče kada se kretao u smeru severa prema Nemačkoj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (2)

KALATES POKOPAO ŽELJKA OBRADOVIĆA: Novi trener Partizana nam je dao dodatnu motivaciju!