"LAKU NOĆ ČIKA VLASTI": Kolege se opraštaju od preminulog glumca

Танјуг

24. 03. 2021. u 11:08

KOLEGE dramski umetnici opraštaju se na društvenim mrežama od preminulog glumca Vlastimira Vlaste Velisavljevića, koji je danas izgubio bitku sa korona virusom u 94. godini.

ЛАКУ НОЋ ЧИКА ВЛАСТИ: Колеге се опраштају од преминулог глумца

Foto: A. Stanković

- Laku noć čika Vlasti Velisavljeviću, velikom i dobrom...Vidimo se opet jednom. Nadao sam se da ćete doživeti stotu, ali nije se dalo - zapisao je na svom Facebook profilu glumac Branko Bane Vidaković.

- Ode moj omiljeni, najstariji dečak. Laku noć, Vlajo - reči su Marka Janjića, zvezde serije "Urgentni centar".

Umetnik i glumac za decu, Predrag Vuković Peđolino zapisao je - Večna ti slava i hvala, čika Vlasto, legendo.

Glumica Paulina Manov Đurđević napisala je samo ime velikog glumca “Vlasta”, uz tužni emotikon i postavila njegovu veliku fotografiju gde ima širok i iskren osmeh.

- Srećan put do neke zaslužene zvezde, dragi Vlasto!”, oprostio se i glumac Milan Caci Mihajlović.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?