IGRANKA KOD “VUKA”: Svakog vikenda, u narednih mesec dana, Teatar „Vuk“ organizuje feštu za najmlađe
I OVOG leta Teatar “Vuk”, organizuje “Igranku kod Vuka”, na kojoj je planiran bogat muzički, pozorišni, zabavni i edukativni program na otvorenom - uz poštovanje svih mera zdravstvene zaštite: od 4. septembra do 2. oktobra, (svakog vikenda u 17 časova), kroz muzičko-scensko putovanje i različite plesne žanrove, publika će imati priliku da zajedno sa izvođačima „stvara“ predstavu.
Foto: V. V. S.
Na Trgu ispred “Vuka” svakog petka, subote i nedelje, deca (ali i odrasli) moći će da uče različite plesne korake i koreografije sa studentima Instituta za umetničku igru, pevaju sa Aleksandrom Stefanom Radiševićem, crtaju i učestvuju u umetničkim i edukativnim radonicama “Srbijašuma”, zabavljaju se sa klovnovima, animatorima i mađioničarima.
A svake subote (od 18 časova) moći će da gledaju i lutkarske predstave pozorišta “Pinokio”.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN MOŽE DA BUDE ZADOVOLjAN Ruska vojska raportirala: Potpuno kontrolišemo nebo iznad Konstantinovke
RUSKE jedinice su uspostavile potpunu kontrolu nad vazdušnim prostorom u Konstantinovki u samoproglašenoj Donjeckoj Narodnoj Republici, izjavio je komandir čete 2. bataljona 1465. motostreljačkog puka Južne grupe snaga, pozivnog znaka "Grek".
13. 07. 2026. u 16:33
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)