"JA SAM GA STVORIO I RODIO" Ko je čovek koji je jedini iz Čačka dočekao Borino telo po dolasku iz Slovenije (VIDEO)
PRVOSLAV Prle Savić patolog po struci i drug Bore Đorđevića jedini je sačekao telo legendarnog rokera u Čačku gde je iz Slovenije dopremljeno večeras.
Foto: V. Ilić
Dopisnik "Novosti" rekao mu je dok su čekali Borino telo "Svaka čast što si došao da ga sačekaš", na šta mu je Prle odgovorio: - Ja sam ga stvorio i rodio.
Prle i Bora znali su se od detinjstva i druzili su se svih ovih godina. Prle je cesto posecivao Boru i u Beogradu i u Sloveniji, a u Čačku su zajedno osnovali prvu muzičku grupu.
Preporučujemo
TELO BORE ĐORĐEVIĆA DOPREMLjENO U ČAČAK: Ovim je ispunjena njegova poslednja želja (FOTO)
05. 09. 2024. u 22:17 >> 22:17
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)