"NOVOSTI" SAZNAJU: Evo zbog čega su privedeni Velja Nevolja i Marko Miljković (VIDEO)
JEDAN od vođa navijača “Partizana” Veljko Belivuk, poznatiji kao Velja Nevolja i Marko Miljković privedeni su na aerodromu u Beogradu na informativni razgovor, saznaju "Novosti".
Foto: Novosti
Prema našim saznanjima oni će u policiji morati da objasne njihov motiv odlaska u Crnu Goru, kao i sa kim su se tamo susreli.
Takođe, biće ispitani o saznanjima koje imaju a koje se tiču pripremane likcidacije koja je spremana na Belivuka.
Preporučujemo
ON JE PRIVEDEN SA VELjOM NEVOLjOM: I Marko Miljković "pao" na aerodromu u Beogradu
29. 01. 2021. u 12:44
"PAO" VELjA NEVOLjA: Snimak privođenja sa beogradskog aerodroma (VIDEO)
29. 01. 2021. u 12:38
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (1)