UHAPŠEN BEOGRADSKI "KRALJ PROSJAKA": Mladić (24) osumnjičen da je prisiljavao ljude na prosjačenje
BEOGRADSKA policija uhapsila je muškarca E. B. (24) zbog sumnje da je izvršio krivično delo trgovina ljudima.
Prosjaci na ulici / Foto A. Sahanić
Kako se sumnja, on je od januara 2020. godine na teritoriji opštine Palilula, koristio tešku materijalnu situacija oštećenih i prisiljavao ih na prosjačenje, a novac zadržavao za sebe.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
(Blic.rs)
Preporučujemo
PALA GRUPA KRADLjIVACA: Podgorička policija podnela krivične prijave protiv više osoba
12. 01. 2021. u 14:32
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)