TEŠKA SAOBRAĆAJKA KOD AERODROMA, VOZILO U PLAMENU: Automobil se zapalio nakon sudara, stvorile se velike gužve
NA auto-putu u Beogradu, u blizini aerodroma Nikola Tesla gori automobil.
Nenad Živanović
Vozilo se navodno zapalilo nakon sudara, a gust crni dim uplašio je vozače koji su prošli ovom deonicom.
Još uvek nema informacija o povređenim osobama.
Velika kolona vozila se stvorila na auto-putu zbog sudara, zbog zatvaranja trake u kojoj se desila saobraćajka.
(Pink)
Preporučujemo
IZ ZLATARE ODNELI ZLATO VREDNO 4 MILIONA: Hapšenje zbog krađe u Velikoj Plani
08. 09. 2020. u 16:42
SAMOUBISTVO NA ADI: Muškarac (48) skočio sa mosta pravo na biciklističku stazu!
08. 09. 2020. u 13:43
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)