SUDAR DVA AUTOMOBILA, JEDAN SE PREVRNUO: Pet osoba povređeno u udesu!
22. 08. 2020. u 19:30
U SUDARU dva automobila, od kojih se jedan prevrnuo, danas nešto pre 17 časva na uglu ulica Jug Bogdana i Tekelijine u Novom Sadu, pet osoba je lakše povređeno.
Povezane vesti
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD BUBANJ POTOKA: Vozilo se prevrnulo na krov - ogromna kolona na auto-putu ka Beogradu
OKO 19 časova došlo je do teške saobraćajne nesreće kod Bubanj potoka.
16. 08. 2020. u 19:11
UDARIO JE NA PEŠAČKOM, PA POBEGAO: Evo kolika kazna preti mladiću koji je Teodori otkinuo stopalo
FILIPU I. (20) koji je automobilom na Košutnjaku udario godinu dana mlađu Teodoru R. prilikom čega je teško povredio, na teret se stavljaju dva teška krivična dela za koje je zaprećena kazna zatvora i do šest godina!
13. 08. 2020. u 18:55
Najnovije iz rubrike
U MUKAMA IZGUBILI ŽIVOTE: Šokantni detalji tragedije na jezeru kod Leskovca
PORODICE ribara koji su se utopili su neutešni, a komšije potpuno u šoku zbog, kako kažu, stradanja njihovih prijatelja za koje tvrde da su bili iskusni ribari.
24. 02. 2026. u 07:48
"ĆACI, ZA KOGA SADA NAVIJAŠ?!" Ispovest oca prebijenog tinejdžera u Humskoj: Hteli su da ga ubiju
L.L. (18) PRETUČEN je na uglu Humske i Dinarske ulice 16. februara, a njegov otac je sada ispričao kroz šta je prošao njegov sin.
23. 02. 2026. u 23:15
AUTOMOBIL SE ZAKUCAO U OGRADU KOJA JE POTOM PROBILA VOZILO: Saobraćajka na Obrenovačkom putu
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se u 21 cas kod skretanja za Železnik, na Obrenovačkom putu.
23. 02. 2026. u 21:53
POZNATO VREME I MESTO SAHRANE SANJE KOJU JE UDARIO VOZ: Majka troje dece poginula u strašnoj nesreći u Rakovici
BEOGRADSKO naselje Rakovica utihnulo je u subotu, 21. februara, kada je u stravičnoj železničkoj nesreći ugašen život tridesetogodišnje Sanje Vujanić. Njena sharana biće obavljena u četvrtak, 26, februara u 10:30 na Bežanijskom groblju.
23. 02. 2026. u 19:28
MUP SE OGLASIO O SMRTI MLADIĆA U ZRENJANINU: Nadležni organi preduzeli sve mere pre nego što je telo pronađeno u jezeru
POVODOM različitih neistinitih spekulacija o postupanju policijskih službenika Policijske uprave u Zrenjaninu, a u vezi sa nestankom devetnaestogodišnjeg mladića, čije je telo 22. februara, pronađeno u Gradskom jezeru, Ministarstvo unutrašnjih poslova ističe da je policija u ovom, kao i u svim ostalim slučajevima, preduzela sve mere i radnje iz svoje nadležnosti u cilju njegovog pronalaska.
23. 02. 2026. u 17:08
Komentari (0)