NOVI DETALJI PUCNJAVE U ZEMUNU: Posvađao se sa komšijom, pa se vratio u kuću po pištolj - Komšije neme od prizora
TEŠKO ubistvo dogodilo se tokom jutra u Zemunu.
Foto: M. Anđela/Profimedia/Ilustracija
Kako saznaje Republika, muškarac star oko 40 godina posvađao se sa komšijom, nakon čega mu je pucao iz vatrenog oružja dva puta u glavu.
Inače, njih dvojica su od ranije poznata policiji.
- Njih dvojica su se prvo verbalno sukobila, a onda je jedan od njih ušao u kuću i uzeo pištolj. Inače, oni su nam i ranije bili veoma sumnjivi - kaže jedna komšinica.
Telo još uvek leži na ulici, dok je veliki broj policajaca na terenu.
Inače, kako svedoče komšije, sve se dogodilo dok je veliki deo susedstva još uvek odmarao.
- Svi smo u šoku, probudila su nas dva pucnja - rekla je za Republiku komšinica.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
UBISTVO U ZEMUNU: Posvađao se sa komšijom, pa mu ispalio nekoliko hitaca u glavu?
17. 02. 2024. u 10:38
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)