EKSPLOZIJA NA ZVEZDARI: Iz automobila u pokretu bačena bomba
JUTROS oko 8.40 u ulici Nine Kirsenove na Zvezdari došlo je do eksplozije
Foto I. Marinković
Za sada nepoznata osoba bacila je bombu iz automobila u pokretu.
U eksploziji niko nije povređen, a oštećena su tri automobila.
Eksplozija je odjeknula nadomak obližnjeg restorana.
Istraga je u toku.
(Alo)
BONUS VIDEO: HAPŠENjE OCA UBICE IZ MLADENOVCA - Pronađen čitav arsenal oružja
Preporučujemo
Beki u Beogradu bio nepoželjan kao Albanac - a hapšen i kao srpski nacionalista
02. 06. 2023. u 14:10
DRAMA U BEOGRADU: Žena sa ubodima po vratu hitno prebačena u Urentni centar
03. 06. 2023. u 10:02
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)